View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، جلسه ای پیرامون ویژگیهای کارگزارن نظام و آسیب شناسی  موضوع و امر به معروف و نهی از منکر با حضور مدیر عامل شرکت ، فرمانده حوزه هشت کارمندی ، مسوول بسیج ادارات ، فرمانده هان حوزه هشت کارمندی ادارات استان ، مربیان و سرمربیان حلقه های صالحین و اعضای شورای بسیج شرکت تشکیل گردید.

مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم  به مدعوین در خصوص اهمیت حضور بسیج در ادارات و در تمامی صحنه ها بیان داشت : نیروهای بسیجی  همواره به عنوان بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی حضور داشته  و با حضور خود موجب  اقتدار نظام در صحنه های ملی و بین المللی  شده اند و این سرمایه ای است که بسیج در ایجاد ،حفظ و ارتقای آن میتواند نقش آفرین باشد.

در ادامه مسوول بسیج ادارات نسبت به وظایف محوله و حلقه های صالحین بیان داشت :تشکیل حلقه های صالحین عاملی در تقویت روحیه معنوی همکاران بوده که با  ایجاد این حلقه و اتصال افراد در سطوح سازمانی به معارف و معنویات میتواند موجب ارتقای بینش معنوی همکاران شود.

در ادامه حجت السلام و مسلمین کماسی در خصوص اهمیت امر به معروف و نهی از منکر و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بیان داشت معنویت در سازمان میتواند باعث ایجاد شادابی ، آرامش و رضایت در سطوح مختلف کارکنان شده و حضور افراد بسیجی میتواند موجب تقویت این حرکت در سازمان گردد.

 

 علی یزدانی فرمانده پایگاه بسیج شرکت در پایان گزارشی از فعالیتهای پایگاه پیامبر اعظم (ص ) در سال 1394 برای مدعوین ارائه نمود .

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است