View Article

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت به همراه  معاونین طرح وتوسعه ، بهره برداری و با حضور فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی و بخشداران بخش مرکزی وازگله و مسئولین شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از عملیات اجرای پروژه آبرسانی مجتمع مامیشان دیدن کردند.

گفتنی است این پروژه شامل آبرسانی به 28 روستای بخش مرکزی وازگله با669 خانوار و3016نفر جمعیت است که از نقطه صفر مرزی جهت  تامین آب شرب از طریق احداث ایستگاه های پمپاژ9باب- احداث مخزن 7 باب واحداث خط انتقال بیش از 40کیلومتر از سراب مامیشان تا روستای اشکی طبق نقشه زیر در دست اقدام می باشد.

در این راستا مهندس شهبازی با بیان اینکه شرکت آبفار استان کرمانشاه تمام سعی و تلاش خود را در جهت بهره برداری از این پروژه بکار خواهد گرفت تا قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان سال 1395   اهالی روستای میدان نمک از نعمت آب شرب برخوردار گردند.

در این بازدید مشکلات کمبود آب شرب شهر ازگله،چم رود،مجتمع قلقله ،زیارت تمرخان ،هماجگه نیز مورد بررسی قرار گرفت که مقرر شد شرکت آبفار نسبت به اعزام کارشناس به منطقه اقدام نماید ودر صورت تخصیص اعتبار وهمکاری سایر مسئولین نسبت به رفع مشکل آب روستاها  فعالیتهای لازم صورت پذیرد.

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است