View Article


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه،  مراسم گرامیداشت روز زن به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مهندس شهبازی مدیرعامل، معاونین، مدیران و بانوان شاغل در این شرکت در سالن اجتماعات برگزار گردید. در این مراسم "انسیه طالب" مشاور امور بانوان و خانواده مدیرعامل، گزارشی از فعالیت های کاری بانوان شاغل در شرکت ارائه داد.

مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: بانوان شاغل در شرکت در تمامی سطوح اعم از کارشناسی و مدیران پذیرش مسئولیت نموده اند و بصورت فعال و توانمند مشغول بکار هستند .

مهندس شهبازی در ادامه گفت : یکی از شاخص های خوب و سرآمد شرکت رعایت فرهنگ عفاف ،حجاب و آموزه های اسلامی و ارزش های انسانی توسط بانوان شرکت است که شرکت در این زمینه یکی از دستگاههای اجرایی نمونه در سطح استان از بدو تاسیس بوده است .

وی خاطر نشان کرد:در فرهنگ اسلامی و دینی ملاک سنجش انسان برای زن و مرد به صورت یکسان ترسیم شده چون خواستگاه ارزش ها و فضایل ، نفس و روح انسان است نه جسم او ، و زن و مرد درنفس و روح هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند .

لازم به ذکر است بانوان شاغل در شرکت هر کدام در خصوص مسائل کاری مواردی را مطرح نمودند که  مدیر عامل به همه موارد و خواسته های بانوان پاسخ مناسبی ارائه نمودند .در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از بانوان شرکت تقدیر و تشکر به عمل آمد.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است