View Article

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه از آمادگی کامل همکاران شرکت برای ارائه خدمات به روستاییان در ایام نوروز خبر داد .

مهندس شهبازی با اعلام این خبر افزود؛ اکیپ های حوادث و اتفاقات شرکت در سراسر شهرستانهای استان بطور شبانه روز آماده ارائه خدمت هستند.

وی گفت: با افزایش مصرف آب در روزهای  پایانی سال، مصرف آب افزایش یافته و باید با مدیریت بهینه، مشکلات کمبود و افت فشار  آب در شبکه های آبرسانی روستایی به حداقل برسد و در این راستا نیز می بایست روستاییان عزیزبا صرفه جویی و مدیریت در مصرف، ما را یاری نمایند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خاطرنشان کرد؛ تمهیدات لازم در زمینه توزیع آب اندیشیده شده است و انشاء ا... شرکت در زمینه تأمین آب شرب برای روستاهای فاقد آب در ایام نوروز  مشکل نخواهد داشت و در این راستا کلیه تانکرهای آبرسانی سیار با تمام امکانات آمادگی لازم در جهت تامین آب روستاهای نیازمند آبرسانی سیار را دارند.

مهندس شهبازی ادامه داد؛ هم اکنون در تعداد  119   روستای  استان مشکل کمبود آب وجود داشته که با همت همکاران با تلاش شبانه روزی  از طریق آبرسانی سیار مشکل تامین آب این روستاها مرتفع می گردد.

 وی با بیان اینکه تمام تلاش همکاران این است که تابستان آینده مشکل کمبود آب نداشته باشیم اظهار داشت؛ روستاییان عزیز نیز باید در این زمینه با شرکت آب و فاضلاب روستایی همکاری لازم داشته باشند و با صرفه جویی در مصرف آب از این نعمت بزرگ الهی بخوبی محافظت نمایند.

وی اضافه کرد؛ در سال جاری اکثر مخازن ذخیره شبکه های آبرسانی شستشو و گندزدایی شده اند و هم اکنون مطلوبیت آب در استان بالای 99درصد می باشد.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است