View Article

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه  از افزایش آبرسانی سیار به روستاهای کرمانشاه در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد  5029  خانوار روستایی استان کرمانشاه  به صورت سیار آبرسانی می‌شوند.

مهندس ایرج شهیازی گفت: در ایام پایانی سال و با نزدیک‌شدن به نوروز، روستاییان برای خانه تکانی مصرف آب بیشتری دارند که این امر سبب افزایش میزان ساعت پیک در شبکه های آبرسانی روستایی می‌شود.

وی با بیان اینکه کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در تلاش هستند تا آب موردنیاز روستاها را بدون مشکل تامین کنند، افزود: از مشترکان روستایی انتظار داریم تا حداکثر صرفه‌جویی را در مصرف آب داشته باشند هرچند بارشهایی خوبی را شاهد بوده ایم اما در نقاطی از استان، منابع آب زیزمینی  وضعیت مطلوبی ندارد.

وی گفت: در حال حاضر به تعداد   119   روستای استان با     5029  خانوار جمعیت به صورت سیار آبرسانی می‌شوند که این میزان در ایام نوروز افزایش خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه آمادگی لازم برای ارائه خدمات به روستاییان در ایام نوروز وجود دارد، تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی که از 25 اسفند تا 20 فروردین سال 95 است اکیپهای مختلف تعمیر و نگهداری و رسیدگی به حوادث در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز خدمات رسانی داشته باشند.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است