View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، پروژه آبرسانی 12 روستایی مسیر آهوران بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه کلنگ زنی شد.

گفتنی است این پروژه آبرسانی به پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه و با تامین اعتبارات استانی و نیز اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی قرارگاه سازندگی سپاه  برای 12 روستای فاقد آب مسیر آهوران بخش سرفیروز آباد به اجراء در خواهد آمد .

مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت در مراسم افتتاح عملیات آبرسانی به روستاهای بخش سرفیروز آباد شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ۱۲ روستای بخش سرفیروز آباد از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد و حجم عملیات اجرایی پروژه مذکور شامل مخازن ذخیره ، بهسازی چشمه و تجهییز ایستگاه پمپاژ و  طول خطوط انتقال و توزیع  این شبکه آبرسانی  بیشتر از 30 کیلومتر میباشد.

 

شهبازی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت رسانی به مردم از سوی مسئولان، خاطر نشان کرد: بر اساس این تاکیدات ، تامین آب مورد نیاز برای اهالی روستاهای فاقد آب از برنامه های اصلی شرکت بوده و شرکت آبفار استان مفتخر به انجام این امور در راستای  محرومیت زدایی میباشد.

وی در ادامه گفت: اجرای این پروژه با همکاری اهالی روستاها میتواند با سرعت بیشتری محقق شود و خواستار کمک و همکاری اهالی روستاها در مسیر اجرای فرایند شبکه آبرسانی گردید.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است