View Article

در آستانه گرامیداشت هفته بسیج ، جلسه برنامه ریزی پایگاه بسیج پیامبر اعظم  باحضور مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل شرکت آبفار استان و تمام اعضای شورای بسیج برگزار گرید.

مهندس ایرج شهبازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و پاسداشت هفته بسیج در جمع همکاران اظهار داشت: هفته بسیج در واقع  پاسداشت حماسه آفرینی بسیجیان در دوران هشت ساله دفاع مقدس و قدردانی از زحمات این عزیزان در همه عرصه هاست .

وی هدف از خود گذشتگی های بسیجیان و جان برکفان هشت سال دفاع مقدس را منوط بر داشتن ایرانی آزاد و آباد دانست و گفت: خدارا شاکریم که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به همت و تلاش بسیجیان میتواند نقش سرآمدی در عرصه بین الملل داشته باشد و توانمندی ایران در سراسر جهان  طنین افکن شده است .

مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی ازپایگاه بسیج پیامبر اعظم بیان داشت حضور همه جانبه اعضای شورای بسیج و نیز همه همکاران بسیجی در تمامی مراسمات ملی و مذهبی مورد تقدیر است و برنامه های این پایگاه برای سالجاری را خوب ارزیابی نموده و خواستار تلاش همه همکاران در تحقق اهداف و برنامه های پایگاه بسیج گردید .

آقای یزدانی فرمانده پایگاه بسیج شرکت ضمن تشکر از توجه و اهتمام کامل و همراهی  مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت با برنامه های بسیج ، گزارشی از فعالیتهای بسیج در سال 93 را ارائه نمودند و ضمن بر شمردن برنامه ها و روزهای گرامیداشت هفته بیسج در سال 94 از تلاش همه اعضای شورای بسیج برای گرامیداشت شایسته این ایام  و اجرای تمامی برنامه ها پیشنهادی  قدر دانی نمودند.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است