View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، آقای دکتر حسینی نماینده مردم شهرستان گیلانغرب ، سرپل ذهاب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آبفار استان و هیئت همراه و مدیر امورآبفار شهرستان گیلانغرب از طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان بازدید نمودند.

دکتر حسینی باتفاق هیئت همراه از پروژه های آبرسانی در حال اجرای چله بازدید نموده و خواستار تسریع در عملیات اجرایی پروژه های آبرسانی شهرستان جهت بهره مندی هر چه سریعتر روستاییان از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گردید.

مهندس شهبازی در این بازدید ضمن تشکر از همراهی نماینده های محترم مردم در مجلس جهت تسریع در جذب و تخصیص اعتبارات بیان داشت در صورت تخصیص به موقع و مناسب اعتبارات ، شرکت آب و فاضلاب روستایی تمام تلاش خود را جهت تسریع در اجرای شبکه های آبرسانی اعمال نموده تا روستائئان عزیز در کوتاهتریتن زمان ممکن از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار گردند.

شهبازی در ادامه افزود : انتظار می رود فرمانداری و بخشداری شهرستان در جهت رفع معارض و مشکلات اجتماعی  ایجاد شده در هنگام اجرای شبکه های آبرسانی همکاری لازم را با این شرکت  داشته باشند تا در مسیر اجرای شبکه های آبرسانی روستایی خللی ایجاد نشود .

در پایان برنامه بازدید، جلسه ای با حضور فرماندار و نماینده شهرستان در محل فرمانداری تشکیل گردید و دکتر حسینی  و فرماندار شهرستان گیلانغرب رضایت خود و مردم حوزه انتخابیه ازانجام فعالیتهای سازنده  و خدمات رسانی مطلوب به روستاها را ابراز نمودند.   

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است