View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، آقای فتح الله حسینی نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب ،گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی باتفاق فرماندار شهرستان گیلانغرب و مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آبفار استان از طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان بازدید نمودند.

حسینی باتفاق هیئت همراه از پروژه آبرسانی روستایی بخش گوار بازدید نموده و خواستار تسریع در عملیات اجرایی جهت بهره مندی هر چه سریعتر از آب سالم بهداشتی برای روستاهای فاقد آب گردید.

مهندس شهبازی در این بازدید ضمن تشکر از همراهی نماینده های محترم مردم در مجلس جهت تسریع در جذب و تخصیص اعتبارات بیان داشت شرکت آب و فاضلاب روستایی از هیچ کوششی جهت تامین آب سالم و بهداشتی برای تمام روستاهای استان دریغ نخواهد نمود و در راستای تامین آب سالم وبهداشتی طرحهایی در حال انجام است که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار بوده و  بزودی تعدادی از روستاهای شهرستان گیلانغرب در قالب مجتمع های آبرسانی تامین آب گردیده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت .

 نماینده مردم شهرستانی سرپل ذهاب ، گیلانغرب و قصرشیرین در این بازدید ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت آبفار ،رضایت خود و مردم حوزه انتخابیه ازانجام فعالیتهای مثبت و مستمرآبرسانی و خدمات رسانی مطلوب به روستاها را ابراز نمود.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است