View Article

نشست نقش زنان در دفاع مقدس به همت آبفار کرمانشاه با حضور خانم الماسی مسئول بسیج زنان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه – نشست نقش زنان در دفاع مقدس به همت آبفار کرمانشاه ، با حضور خانم الماسی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و بانوان صنعت آب وبرق استان در محل این شرکت برگزار شد.

 

 

خانم الماسی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی‌اکرم‌(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه تعداد زیادی زن شهیده در استان کرمانشاه وجود دارد، گفت : استان کرمانشاه در زمینه تعداد زنان جانباز رتبه نخست کشور را دارد و از نظر تعداد زنان شهیده نیز در رده سوم کشوری قرار دارد.

خانم الماسی گفت : اگر زنان داوطلب به مدد و مساعدت جبهه و جنگ نمی‌آمدند، آمار شهدای جنگ فزونی می‌یافت و اگر مجروحان به موقع مداوا نمی‌شدند، درمان بعدی آنها، هزینه سنگینی را بر بیت‌المال تحمیل می‌کرد. از این رو، دفاع مقدس، نمونه‌های بی شمار و در عین حال، کم نظیری از پشتیبانی‌های معنوی زنان ایرانی را به ثبت رسانده است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی‌اکرم‌(ص) استان کرمانشاه افزود : در طول 8 سال دفاع مقدس قهرمانانه ملت ایران، زنان شجاع و فداکار هم دوشادوش مردان به دفاع پرداختند . آنان دست به کارهایی زدند که هیچ کس انتظارش را نداشت و شجاعت هایی از خود نشان دادند که دوست و دشمن را متحیر کرد.

ایشان خاطرنشان کرد : زنان هشت سال دفاع مقدس ابتدا به خود و سپس به دیگران ثابت کردند که زنان مسلمان ایران زمین صاحب توانایی های بی شماری است که در صورت تجلی، معرف و اثبات کننده ی جایگاه زنان ایرانی در موفقیت های مختلف برای همیشه ی تاریخ است .

خانم الماسی گفت : با این حال زنان و دختران به اشکال مختلف سهم بزرگی از این پیروزی غرور آفرین را به خود اختصاص دادند.

شایان ذکر است خانم الماسی با اشاره به اینکه الان جنگی که در پیش رو داریم جنگ نرم می باشد به خانواده ها هشدار داد : جنگ گذشته جنگ فیزیکی بود ولی الان جنگ نرم می باشد که وارد منازل و خانواده های ما شده ، امروز تکلیف ما خیلی سختر از گذشته است.

 

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است