View Article

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از مجتمع آبرسانی کاوره لوان شهرستان کرمانشاه با 548خانوار و 148نفر جمعیت بازدید بعمل آورد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه –  سید سعید حیدری طیب نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی  ، مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل آبفار کرمانشاه ، مهندس پیمان رضایی معاونت طرح و توسعه آبفار کرمانشاه ، مهندس بشی پور مدیر آبفار شهرستان کرمانشاه از مجتمع آبرسانی کاوره لوان شهرستان کرمانشاه بازدید بعمل آوردند.

 

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، خدمت رسانی به روستاها را از وظایف اصلی مسئولان برشمرد و اظهار داشت : اقدامات شایانی در خصوص آبرسانی به روستاهای استان صورت گرفته است که این نشان از اهتمام ویژه مسئولان شرکت آب و فاضلاب روستایی دارد .

حیدری طیب با بیان اینکه مرتفع شدن مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب روستایی و تامین اعتبارات لازم در این حوزه از مهمترین دغدغه های مسئولین میباشد ، اظهار داشت : با توجه به سختی کار و خشکسالی های اخیر  وضعیت آبرسانی به روستاهای این مجتمع ، نشان از اهتمام ویژه مسئولین آبفار کرمانشاه در خدمت رسانی به مردم و دقت نظر در وظایف محوله دارد .

مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل آبفار کرمانشاه در این بازدید با اشاره به فرموده امام علی (ع) که انجام دادن یک کار با نیت خالص سخت‌تر از انجام دادن خود عمل است گفت : آبرسانی و تامین آب شرب کاری مقدس و الهی می باشد لذا باتمام توان باتوجه به اعتبارات و امکانات موجود سعی در تامین آب روستاییان عزیز داریم.

مدیر عامل آبفار کرمانشاه ضمن قدردانی از حسن توجه آقای حیدری طیب در حل مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب روستایی گفت : مجتمع آبرسانی کاوره لوان شهرستان کرمانشاه 4 روستا با جمعیتی بالغ بر 148 خانوار در قالب 548 نفر را از نعمت آب شرب برخوردار می نماید.

 

 

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است