View Article

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی همراه مدیرعامل آبفار کرمانشاه از پروژه های آبرسانی چقاجنگه، دوار درمیان و گرگی و مندرک این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه - جلیلیان نماینده مردم اسلام آبادغرب در خانه ملت به همراه مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، مهندس پیمان رضایی معاون طرح و توسعه آبفار کرمانشاه ، فرامرز احمدی مدیر آبفار شهرستان اسلام آباد غرب از پروژه های آبرسانی چقاجنگه ، دوار درمیان و گرگی و مندرک این شهرستان بازدید کردند.

 

 

  مهندس شهبازی در این بازدید گزارشی از روند عملیات اجرایی این پروژه ها و نحوه آبرسانی به روستاییان ارائه نمود و اظهار داشت : با توجه به خشکسالی های اخیر ، خشک و کم آب شدن چاه های منطقه باید بدنبال منبع تامین آب جدید در روستاهایی که دچار بحران کم آب هستند باشیم.

مدیرعامل آبفار کرمانشاه اظهار داشت : پروژه آبرسانی گرگی و مندرک 4 روستا با 480 خانوار ، چقاجنگه 2روستا با 120 خانوار  و دوار درمیان 1 روستا با 65 خانوار را تحت پوشش قرار دارند.

جلیلیان نماینده مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارائه شده به روستاییان در حوزه آب و فاضلاب روستایی، از عملکرد شرکت آب و فاضلاب روستایی در خدمت رسانی به روستاییان در راستای محرومیت زدایی در منطقه و تأمین آب شرب سالم و بهداشتی روستاها تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است