View Article

مدیرعامل آبفار کرمانشاه هشدار داد:با توجه به وجود معضل بی آبی و خشکسالی موجود در استان، روستاییانی که از انشعابات غیرمجاز آب استفاده می کنند مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه – مهندس شهبازی مدیرعامل آبفار کرمانشاه با اعلام این خبر گفت : روستاییان پیش از اقدام بازرسان این شرکت، نسبت به قطع انشعابات غیر مجاز خود اقدام کنند در غیر اینصورت مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.

 

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه اظهار داشت: بازرسان این شرکت با حضور در روستاها انشعاب غیر مجاز منازل مسکونی که از آن برای آبیاری احشام و آبیاری زمین های کشاورزی استفاده می شد را قطع و جریمه های لازم را برای متخلفان اعمال می کنند.

وی عنوان کرد: با قطع انشعابات غیرمجاز مشکل بی آبی دیگر روستاها مرتفع خواهد شد.

مهندس شهبازی عنوان کرد: هم اکنون میزان مصرف آب در روستاهای کرمانشاه بالاتر از الگوی کشوری است که کاهش این میزان در کنار اعمال مدیریت در حوزه آب نیازمند مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب است.

مدیرعامل آبفار استان کرمانشاه افزود : از 2904روستای استان کرمانشاه  تعداد 271 روستا تحت پوشش آبرسانی سیار می می باشد. لذا با قطع انشعابات غیرمجاز می توانیم روستاهای بیشتری را از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند نماییم.

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است