View Article

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از مجتمع آبرسانی 47 روستایی امام علی (ع) با 1528 خانوار و 7689 نفر جمعیت بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه –  محمد رزم نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خدمت رسانی به روستاها را از وظایف اصلی مسئولان برشمرد و اظهار داشت : اقدامات شایانی در خصوص آبرسانی به روستاهای استان صورت گرفته است که این نشان از اهتمام ویژه مسئولان شرکت آب و فاضلاب روستایی دارد .
 
 
نماينده مردم كرمانشاه با اشاره به فرموده امام علی (ع) که انجام دادن یک کار با نیت خالص سخت‌تر از انجام دادن خود عمل است گفت : مرتفع شدن مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب روستایی و تامین اعتبارات لازم در این حوزه را از مهمترین دغدغه های مسئولین میباشد .
محمد رزم ضمن ابراز رضایت از آبرسانی به روستاهای تحت پوشش ، با توجه به سختی کار و خشکسالی های اخیر  وضعیت آبرسانی به روستاهای این مجتمع را نشان از اهتمام ویژه مسئولین آبفار کرمانشاه در خدمت رسانی به مردم و دقت نظر در وظایف محوله دارد دانست و اظهار داشت : باتوجه به خشکسالی های اخیر و ماهیت اصلی این پروژه که آبرسانی به روستاهای منطقه در رفع مشکل بی آبی و کمبود آب روستاییان را دارد آن را از سایر پروژه های عمرانی متمایز ساخته که شایسته تقدیر و تشکر است لذا آبرسانی و تامین آب شرب کاری مقدس و الهی می باشد.
 
 
مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل آبفار کرمانشاه در این بازدید با قدردانی از اهتمام ویژه آقای رزم به حل مشکلات موجود در حوزه آب و فاضلاب روستایی گفت : مجتمع آبرسانی امام علی (ع) از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به استان کرمانشاه با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ريال میتواند 47 روستای محروم عثمانوند بخش فیروزآباد را جمعیتی بالغ بر 1528 خانوار در قالب 7689 نفر را از نعمت آب شرب بهداشتی برخوردار نماید.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است