View Article

مدیرعامل آبفار کرمانشاه، خواستار بهره گیری مدیران امور آبفار شهرستان ها در راستای فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب و اطلاع رسانی در مباحث مربوط به آب در ماه مبارک رمضان شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه – مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل آبفار استان کرمانشاه، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به تأکیدات شرع مقدس اسلام بر صرفه جویی اشاره کرد و گفت: ماه رمضان همواره فرصتی است تا مردم اعم از طریق کاهش در مصرف مواد غذایی و آشامیدنی، فرهنگ صرفه جویی را در خانواده های خود و جامعه نهادینه کنند که علاوه بر اجر معنوی از محل صرفه جویی ایجاد شده ، بخشی از مشکلات جامعه از جمله کمبود تامین آب شرب  کاهش یابد.
وی خاطرنشان کرد : با توجه به کاهش نزولات آسمانی ، می طلبد با اطلاع رسانی در خصوص مباحث آب نسبت به فرهنگ سازی در رابطه با مصرف صحیح آب  و استفاده بهینه از منابع آبی در رابطه با مصارف کشاورزی ، صنعت و آب شرب صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، بااشاره تقارن ماه مبارک رمضان با فصل گرما اظهار داشت : روحانیون و مبلغان اعزامی می توانند منادی صرفه‌جویی بیش‌تر و کاهش مصرف آب در سطح روستاها بود.
مهندس شهبازی ، در ادامه خواستار بهره گیری مدیران امور آبفار شهرستان ها از حضور مبلغان و روحانیان اعزامی به روستاها در راستای فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب و اطلاع رسانی در مباحث مربوط به آب در ماه مبارک رمضان شد.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است