View Article

حجت الاسلام احمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه های آبرسانی به روستاهای شهرستان هرسین از عملکرد بسیار خوب مدیرعامل شرکت آبفار استان در روند اجرایی و سرعت پیشرفت فیزیکی پروژه ها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه - حجت الاسلام وحید احمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بازدیدی که در معیت بخشدار بخش مرکزی و مدیر آبفار شهرستان هرسین از پروژه های آبرسانی به روستاها داشت، از فعالیت های صورت گرفته در این حوزه و پیشرفت فیزیکی پروژه ها ابراز رضایت کرد.
 
 
وی با قدردانی از توجه و اهتمام ویژه مهندس شهبازی مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه در خدمت رسانی به مناطق روستایی و بهره مندی ساکنان این مناطق از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی، عملکرد ایشان و مجموعه تحت مدیریتشان را در عملیاتی کردن پروژه های آبرسانی و تسریع در این طرح ها شایسته قدرانی دانست.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین از مهندس شهبازی، مدیر آبفار شهرستان هرسین و همکارانش به خاطر مرتفع نمودن مشکلات تعدادی از روستاهای مجتمع پاسار ( صوفیوند – چغاکبود - قیسوند از مجتمع پاسار) و رفع مشکل روستاهای بحران زده تشکر و قدر دانی نمود.
در ادامه علی یزدانی مدیر آبفار شهرستان هرسین نیز در زمینه نحوه خدمات آبرسانی به روستاها به خصوص روستاهای بحران زده و تکمیل پروژه پاسار توضیحاتی ارائه داد.
گفتنی است، حجت الاسلام احمدی و هیئت همراه در این بازدید از پروژه های آبرسانی در دست اقدام و روستاهای سرخه ده، دهنو، پاسار، میدان، چمن اسماعیل، چشمه کبود، کماسی سفلی و علیا، دهسنان و مجتمع کل کشوند دیدن نموده و از فعالیت های صورت گرفته و روند پیشرفت پروژه مجمتع پاسار مطلع گردیدند.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است