View Article

مدیرآبفار شهرستان صحنه، اعلام کرد: در دی ماه سال جاری 95 مورد کنتور تعویض شده و به 141 مورد شکستگی در روستاهای شهرستان رسیدگی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه – مدیرآبفار شهرستان صحنه از شناسایی و تعویض 95 مورد کنتور خراب این شهرستان در دی ماه خبر داد و گفت:  شناسایی و تعویض کنتور های خراب مشترکین در کاهش هدر رفت آب در سطح روستاها اهمیت بسزایی دارد.
وی افزود: با ارائه آموزش های لازم و آگاهی دادن به مشترکین می توان آنها را به تعویض سریع کنتورهای خراب  تشویق نمود که این گامی موثر در جهت کاهش هدر رفت آب شربی است که باصرفه انرژی و  هزینه بسیار  تامین می شود .
مدیرآبفار صحنه، در ادامه ایجاد شکستگی در خطوط آبرسانی را یکی دیگر از عوامل هدر رفت آب برشمرد و گفت: در طی دی ماه ۱۴۱ مورد شکستگی  در لوله های آبرسانی روستاهای شهرستان صحنه رخ داد که سریعاْ رفع گردیدند.
وی خاطرنشان کرد: هرگاه شکستگی در خطوط آبرسانی رخ می دهد مقدار زیادی آب هدر  می رود  که این امر  ملزم  صرف  هزینه بسیاری خواهد شد.
وی ادامه داد: به همین دلیل رفع به موقع شکستگی هایی که در  سطح  روستاها اتفاق می افتاد در جهت کاهش هدر رفت آب امری ضروری است.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است