View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ،فرامرز شوهانی مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه اظهار کرد: همه ساله سنت نیکوی خانه تکانی در ایام پایانی سال انجام صورت میگیرد و در این ایام بانوان به کمک سایر اعضای خانواده به نظافت و شستشوی منازل خود می‌پردازند که مصرف آب خانگی در این ایام افزایش چشمگیری می‌یابد.

وی تاکید کرد: بانوان علاوه بر رعایت صرفه‌جویی در مصرف آب ،کارهای خانه تکانی را به روزهای پایانی سال موکول نکنند تا به دلیل اوج مصرف آب ، قطعی و یا افت فشار آب در شبکه های آبرسانی روستایی نداشته باشیم.

شوهانی از همه بانوان فهیم روستاهای استان درخواست نمود تا همچون سال‌های گذشته با همکاری و تعامل خود در مدیریت مصرف آب در پویش خانه تکانی حضور فعالی داشته باشند و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان را در ارائه مستمر خدمات یاری نمایند.

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمانشاه تصریح کرد: این شرکت تلاش می‌کند تا با چنین اقداماتی توجه روستاییان عزیز را به موضوع حیاتی آب جلب کرده و آنان را در مسیر حفظ و مدیریت مصرف آب سهیم سازد.

شوهانی با اشاره به این نکته که مردم فهیم روستاهای استان کرمانشاه همواره تعامل خوب و سازنده‌ای با شرکت آب و فاضلاب روستایی استان داشته‌اند، گفت: همراهی مردم سرمایه بزرگی برای شرکت آبفار محسوب می‌شود که کاهش مصرف آب طی سال‌جاری شاهدی بر این مدعاست.

وی ادامه داد: با وجود فضای موجود، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه می‌کوشد تا با برنامه‌ریزی‌های جدید نسبت به آگاه سازی بیشتر مردم و حساس کردن روستاییان در مورد پیامدهای مخرب مصرف بی‌رویه آب اقدام کند.

شوهانی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی مختلف در راستای صرفه جویی و درست مصرف کردن آب در جامعه و گروه‌های هدف افزود: امسال سنت نیکو و پسندیده خانه تکانی با برگزاری پویش مدیریت مصرف آب در نوروز 1398با عنوان « خانه تکانی با مصرف آب کمتر » با مشارکت و همراهی بانوان روستاهای استان کرمانشاه ار تاریخ 15/11/1397 لغایت 29/11/1397 برگزار می‌شود.

شوهانی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش مصرف آب در ایام خانه تکانی، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه با هدف توزیع روزهای خانه تکانی و بهینه سازی مصرف آب با دعوت از سازمان‌های مردم نهاد و بانوان روستاهای استان انتظار دارد در ایام پایانی سال 1397 با مدیریت مصرف آب در خانه تکانی و نیز توزیع ایام خانه تکانی در بازه 15 روز پایانی سال ، کمبود و یا افت فشار آب در سطح روستاهای استان نداشته باشیم .

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است