View Article


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، بمناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهراء (س) و روز زن از بانوان شاغل دراین شرکت تقدیر شد.

فرامرز شوهانی مدیرعامل شرکت آبفار استان در جلسه ای که به همین مناسبت با حضور بانوان شاغل در شرکت تشکیل شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) وهفته بزرگداشت مقام مادر گفت: حضرت زهرا(س) یک الگوی کامل برای انسان به شمار می آید ورفتار ایشان باید سرلوحه زندگی همه قرار گیرد.

وی در این جلسه با تشریح منابع آبی استان و با اشاره به موضوع مهم صرفه جویی، نقش زنان را در مدیریت مصرف و فرهنگ درست مصرف کردن بسیار پر رنگ دانست و اظهار داشت در روزهای پایانی سال که براساس یک سنت نیکو و دیرینه، خانه تکانی، شستشو و نظافت منازل صورت میگیرد، همه ساله دراین ایام شاهد افزایش چشمگیر مصرف آب بخصوص در روستاها هستیم که در نتیجه آن افت فشار آب در برخی از شبکه های آبرسانی روستایی بوجود می آید.

وی در ادامه اظهارکرد: با استفاده صحیح از آب در زمان پیک مصرف ضمن جلوگیری از بروز افت فشار شبکه آب، امکان برخورداری از آب آشامیدنی برای کلیه روستاییان فراهم می شود و در این راستا نقش بانوان در مدیریت مصرف آب در رزوهای پایانی سال بسیار پر رنگ میباشد.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است