View Article

اردشیر رستمی فرماندار گیلانغرب از اقدامات و تلاش های ارزنده مدیر آبفار این شهرستان در رفع مشکل آبرسانی به روستاها قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه – اردشیر رستمی، فرماندار گیلانغرب با ارسال تقدیرنامه ای از مهندس کامبیز مراد نژادی مدیر آبفار این شهرستان در راستای تلاش و پیگیری به منظور رفع مشکل آب روستاها تقدیر و تشکرد کرد.
فرماندار با آرزوی موفقیت برای مدیر آبفار شهرستان گیلانغرب در راستای تداوم خدمت رسانی به مردم، اظهار داشت: استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  اعتلا و سربلندی آن مرهون تلاشهای ارزنده مدیران کارآمد و لایق و همت بلند انسانهای وارسته و سعی مشکور نیروهای دلسوز و شایسته ای است که با استفاده از فرصتها در جهت قرب الی الله تلاش میکنند.
وی عنوان کرد: با توجه به گزارش مشاور جوان این فرمانداری بر خود لازم می دانم از تکریم شایسته جناب عالی و تلاش و پیگیری به منظور رفع مشکل آب روستاها تقدیر نمایم.
تضاعف توفیقات شما را در راستای تداوم  خدمت به کشور عزیزمان تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری از یکتای بی همتا آرزومندم.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است