View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمانشاه ، دکتر شهاب نادری نماینده مردم شهرستانهای اورامانات در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت آبفار استان کرمانشاه ، با مهندس شوهانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت دیدار نمود.
شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات آبرسانی به روستاهای این منطقه اظهار داشت: شهرستان های اورامانات به دلیل پراکندگی جمعیتی با مشکلاتی مواجه هستند که کمبود آب شرب در روستاها مشکل اساسی است.
وی اضافه کرد: فقر منابع آب زیرزمینی موجب شده تا آب شرب مردم در این روستاها کاهش یافته و باید با مطالعات آبهای زیر زمینی آب مورد نیاز روستاها تامین شود.
شوهانی رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفاراستان کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: شهرستان های اورامانات در غرب استان با مشکلاتی برای آبرسانی همراه هستند که با تلاش های انجام شده توانسته ایم مشکلات آبرسانی به این مناطق را تا حدود زیادی مرتفع کنیم و در حال حاضر تعداد51 پروژه آبرسانی با مجموع اعتبار 155741 میلیون ریال در چهار شهرستان اورامانات در دست اجرا میباشد که با بهره برداری از این پروژه ها تعداد 141 روستا از نعمت آب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.
شوهانی ،ضمن تشکر از همراهی نماینده های محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه از هیچ کوششی جهت تامین آب سالم و بهداشتی برای تمام روستاهای اورامانات دریغ نخواهد نمود و در راستای تامین آب سالم وبهداشتی طرحهایی در حال انجام است که از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار بوده و به زودی تعدادی از روستاهای محدوده اورامانات تامین آب گردیده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
شهادب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در این دیدار رضایت خود را ازانجام فعالیتهای مثبت و مستمر شرکت آبفار استان در آبرسانی و خدمات رسانی مطلوب به روستاهای اورامانات ابراز و ضمن تقدیر از حسن توجه و همکاری سازنده و موثر مدیر عامل شرکت در راستای رفع موانع و مشکلات تامین آب مناطق روستایی بیان داشتند.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است