View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، مشکل تامین آب روستاهای بخش ماهیدشت تا پایان مردادماه 97 مرتفع گردیده و شبکه های آبرسانی به کلیه روستای این بخش درمدار بهره برداری قرارخواهند گرفت.
شوهانی سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در ارتباط با این موضوع گفت: جهت تامین آب مورد نیاز روستاهای بخش ماهیدشت، تمهیداتی ویژه ای درنظر گرفته شده است که با ایجاد و بهره برداری از 5 پروژه آبرسانی در این بخش ، کلیه روستاهای بخش تا پایان مرداد ماه سال 1397 تامین آب شده و از نعمت آب سالم و کافی بهره مند خواهند شد.
شوهانی افزود: انجام این کار باپیگیری و تلاش مضاعفی در دستور کار شرکت قرار گرفته است و با روند خوبی که در اجرای پروژه های آبرسانی شاهد هستیم انتظار میرود این مهم تا انتهای مرداد ماه 97 به تحقق رسیده و کلیه روستاهای فاقد آب بخش ماهیدشت از نعمت تامین آب سالم بهره مند شوند.
وی در ادامه بیان داشت:در خصوص روستاهایی که امکان اتصال آنها به شبکه های آبرسانی مجاور هست با برنامه ریزی و بررسیهای اقتصادی ، گزینه اتصال به شبکه های مجاور برای رفع کم آبی روستاهای نیازمند در دستور کار قرار گرفته است.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است