View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استاناستان کرمانشاه ، مجتمع آبرسانی روستایی سرابله سید صادق از توابع شهرستان سرپل ذهاب که در جریان زلزله آسیب جدی وارد شده بود ، وارد مدار بهره برداری شد.
گفتنی است در جریان زلزله اخیر در شهرستان سرپل ذهاب ، چندین نقطه متعدد شکستکی در لوله های خطوط انتقال با قطر 350 میلی متر مجتمع آبرسانی روستایی سرابله سید صادق ایجاد شده بود که با همت و کمک اکیپهای تعمیرات استانهای زنجان و کرمان، تمامی خطوط شکسته شده ترمیم گردیده و دو روز بعد از زلزله خطوط مذکور آبگیری و بعد از سالم سازی و شستشوی شبکه، مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت. لازم به ذکر است تانکرهای آبرسانی سیار شرکت نیز همچنان به فعالیت خود در تمامی روستاهای زلزله زده تا پایان بحران ادامه داده و آب مورد نیاز جهت سایرمصارف در اختیار روستاییان قرار می دهند.
مدیر عامل شرکت آبفار استان در ادامه بیان داشت: روند در مدار قرار گرفتن شبکه های آسیب دیده از زلزله بصورت جدی پیگیری شده و هر روز شاهد در مدار قرار گرفتن تعداد زیادی از شبکه های آبرسانی روستایی خواهیم بود.
ایرج شهبازی در ادامه بیان داشت ، با کمک اکیپهای تعمیرات اعزامی از سایر استانها روند ترمیم خطوط آبرسانی سرعت بیشتری گرفته و این روند مطلوب ارزیابی میشود.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است