View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ،همکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه بصورت داوطلبانه با حضور شبانه روزی در سطح روستاهای زلزله زده ، همت و غیرت فراموش ناشدنی خود را به نمایش گذاشتند.
گفتنی است : همکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در همان ساعات اولیه زلزله با حمل آب بسته بندی و چندین دستگاه تانکر سیار شروع به خدمات رسانی به روستاهای آسیب دیده نموده بصورتی که در طی چند روز گذشته آب مورد نیاز همه روستاهای آسیب دیده با تانکر سیار بصورت مدون و برنامه ریزی شده تامین شده است.
گفتنی است اکثر همکاران شرکت آبفار استان با جمع آوری کمکهای نقدی و جنسی و حمل این کمکها به مناطق زلزه زده نمایشی از شور و شعور خدمت رسانی صادقانه را به نمایش گذاشتند.
کلیه همکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی در سطح استان اعلام آمادگی نموده که اگر نیاز به کمک نیروی انسانی باشد با تمام توان آمادگی داریم در مناطق روستایی به مردم روستاها کمک نماییم که بتوانیم حداقل قسمتی از آلام این عزیزان را کاهش دهیم و این نشان از غیرت این دلیر مردان دارد.
گفتنی است اهالی روستاهای زلزله زده از عملکرد آب و فاضلاب روستایی استان رضایت کامل داشته و اذعان نمودند همکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه جزء اولین گروههای خدمات رسان در روستاها بودند که به خدمات رسانی در روستاها در همان ساعات اولیه وقوع زلزله به یاری روستاییان شتافتند.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است