View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه گفت: منابع تولید آب در اکثر روستاهای «قصر شیرین» و «سرپل ذهاب» راه اندازی و آب وارد شبکه های آب رسانی روستاهای این شهرستانها شده است .

ایرج شهبازی اظهار داشت: منابع تامین آب در اکثر روستاهای «قصر شیرین» و «سرپل ذهاب» راه اندازی و آب وارد شبکه شده است، اما در تعدادی از شبکه های آبرسانی روستایی «سرپل ذهاب» به دلیل شکستگیهایی متعددی که در شبکه وجود دارد، هنوز تعمیرات خطوط به پایان نرسیده است و پایداری تثبیت نشده است.

وی با بیان اینکه اکنون 15 اکیپ تعمیرات در روستاهای آسیب دیده مشغول ترمیم شکستگی ها هستند، گفت: با ورود آب به شبکه های آبرسانی روستایی، نقاط آسیب دیده و شکستگیها نمایان میشود و در هر نقطه که شکستگی نمایان شود ،گروههای تعمیرات شکستگیها را ترمیم و دوباره این روند را ادامه می دهند تا زمانی که تمامی شکستگیها رفع گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ادامه داد: برای تامین آب شرب مورد نیاز مردم در تمامی روستاهای مناطق زلزله زده ، تا امروز بالغ بر 800 هزار بطری آب بین مردم توزیع شده است و آب بسته بندی مورد نیاز، به صورت مداوم و منظم از دیگر استانهای کشور وارد میشود.

ایرج شهبازی گفت: علاوه بر توزیع آب بسته بندی، تانکرهای آب رسانی سیار طبق برنامه مدون بصورت مداوم به تمامی روستاهای آسیب دیده مراجعه نموده و آب مورد نیاز را در بین اهالی تقسیم می نمایند
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است