View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، با عنایت به اعلام نتایج ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه , این شرکت با همت و تلاش مدیریت و کارکنان خویش موفق به کسب رتبه دوم در زمینه ارزیابی شاخص های اختصاصی سال 1395 در سطح استان گردید.
مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ضمن اظهار خشنودی از این اتفاق، وتبریک به همکاران شرکت آبفار استان این موفقیت را مرهون تلاشهای شبانه روزی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خدمت رسانی به روستائیان عزیز سراسر استان دانست.
مهندس شهبازی در ادامه افزود: این ارزیابی هر ساله توسط سازمان برنامه و بودجه استان دربین دستگاهای اجرایی انجام می شود. طی این فرایند سازمانها بر اساس 6 برنامه عمومی از جمله: مهندسی نقش ساختار دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری– خدمات عمومی در فضای رقابتی- صیانت از حقوق مردم وسلامت اداری و هم چنین 4 شاخص اختصاصی از جمله :تامین آب شرب روستاها- مدیریت مصرف و پایش کیفی آب شرب ارزیابی می شوند . که شرکت آبفار استان در بین 52 دستگاه اجرایی مقام دوم را کسب نمود.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است