View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مهندس ایرج شهبازی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه از افتتاح و بهره برداری از شبکه های آبرسانی روستایی به تعداد 102 روستا و جمعیتی بالغ بر 23 هزارنفر در سطح استان خبر داد.
شهبازی در این خصوص بیان داشت: همزمان با سفر دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به استان کرمانشاه در یک ارتباط تصویری زنده تعداد 800 طرح آبرسانی روستایی در سطح کشور با جمعیتی بالغ بر نیم میلیون نفر بصورت همزمان در چهار استان کشور مورد بهره برداری قرار گرفته که بهره برداری از طرح های آبرسانی به تعداد 102 روستای سطح استان از جمله این طرح ها بوده است.
ایرج شهبازی در ادامه بیان داشت اعتبارات هزینه شده از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای این طرحها تاکنون 157000 میلیون ریال بوده است .
ایرج شهبازی با اشاره به احجام کارهای انجام شده در راستای بهره برداری از این طرحها افزود: بهسازی تعداد 27 دهنه چشمه ، حفاری 18 حلقه چاه ،احداث 62 باب مخزن به حجم7410 متر مکعب ،احداث و تجهییز 23 ایستگاه پمپاژبا ظرفیت 228 لیتر در ثانیه و لوله گذاری خطوط انتقال به میزان 310 کیلومتر و لوله گذاری خطوط شبکه توزیع182 کیلومتر اجرا شده است.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است