View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، رعایت مصرف بهینه در واپسين روزهاي سال كه با سنت خانه تكاني همراه  است امری بسیار ضروری بوده و رعایت  مصرف بهينه آب از سوي روستاییان مورد تاكيد است . 

مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در اين باره گفت: با نزديك شدن به روزهاي پايانی سال و شروع خانه تكاني هر ساله مصرف آب در ماه اسفند با افزايش چشمگيري همراه است و بخش زیادی از آب تولیدی در این ایام صرف شستشوهای غیرضرور می شود به گونه ای که سرانه مصرف آب شرب در روستاهای استان تا 250 لیتر در شبانه‌روز نیز می‌رسد.
وي خاطر نشان كرد: از تمامي مشتركان گرامي تقاضا داريم كه با رعايت روشهاي صحيح مصرف آب و پرهيز از مصارف بالا بويژه در ساعات اوج مصرف ضمن توجه به حفظ منابع آبي، امكان برخورداري از آب را براي ساير روستاییان فراهم سازند و برای مواجه نشدن با کمبود فشار و یا  قطع آب در مصرف آب صرفه جویی و  هنگام نظافت منزل در روزهاي پاياني سال به مصرف بهينه آب توجه نموده و از مصارف غیر ضروری همچون شستشوی فرش ، اتومبیل ، حیاط منازل و... خودداری نمایند. 

  وی تاکید کرد: همواره در نظر داشته باشیم منابع تامین آب محدود و فراوانی آب یک توهم است و صرفه جویی در مصرف آب ضرورتی است برای تمام روزها و فصل ها.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است