View Article

     به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، شاه آبادی  فرماندار هرسین به اتفاق بخشدار و دهیاران بخش مرکزی از طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان بازدید نمودند.

شاه آبادی فرماندار هرسین  باتفاق هیئت همراهاز مجتمع آبرسانی روستایی پاسار بازدید نموده و بیان داشت پیشرفت فیزیکی پروژه های آبرسانی هرسین مطلوب بوده و خواستار تسریع در عملیات اجرایی جهت بهره مندی هر چه سریعتر از آب سالم بهداشتی برای روستاهای فاقد آب این پروژه گردید.

منصور بشی پور مدیر آبفار شهرستان هرسین در این بازدید ضمن تشکر از همراهی فرمانداری ومجموعه تحت امر بیان داشت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از هیچ کوششی جهت تامین آب سالم و بهداشتی برای تمام روستاهای شهرستان هرسین دریغ نخواهد نمود و در راستای تامین آب سالم وبهداشتی طرحهایی در حال انجام است که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار بوده و  بزودی تعدادی از روستاهای شهرستان هرسین در قالب مجتمع های آبرسانی تامین آب گردیده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت .

 فرماندار و بخشدار بخش مرکزی در این بازدید ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت آبفار استان و مدیر آبفار شهرستان  هرسین ،رضایت خود ازانجام فعالیتهای مثبت و مستمرآبرسانی و خدمات رسانی مطلوب به روستاهای این شهرستان ابراز داشتند.  

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است