View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمانشاه ، دو تجربه مدیریتی شرکت آبفار استان کرمانشاه ارسالی به چهاردهمین کنفرانس بین المللی مدیریت مورد پذیرش و تأیید هیأت داوران و کمیته علمی کنفرانس قرار گرفت و در این کنفرانس ارائه گردید .

 مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه در این باره بیان داشت: برای اولین بار دو تجربه مدیریتی این شرکت با عنوان بومی سازی اجرای شبکه های فاضلاب و تجربه مدیریتی تحت عنوان نهادینه کردن رفتار شهروندی سازمانی و کاهش بروز تخلفات اداری از میان بیش از 124 تجربه مدیریتی ارسال شده ، به این کنفرانس راه یافته و به صورت حضوری و پوستری ارائه گردید و مورد توجه حضار قرار گرفت .

 مهندس شهبازی افزود : تجربه، مهمترین عامل در فراگیری قابلیت های مدیریتی است. بررسی ها نشان می دهد کسب قابلیت های مدیریتی، تا ۷۰ درصد از طریق تجربه صورت می پذیرد. اینکه ما فردی را در سازمان خود مجرب می نامیم و شایسته عهده دار شدن مسئولیتی می دانیم، ناشی از همین موضوع است.افراد به مرور و با قرارگرفتن در موقعیت های مختلف، به توانایی هایی می رسند که بوسیله آن می توانند با مسایل گوناگون روبرو شده و بر شرایط دشوار غلبه نمایند. اینگونه است که می توان گفت هر ماموریت جدید، مهارت جدیدی را به ما آموزش می دهد که یک تجربه سازنده است.

 گفتنی است در کنفرانس یاد شده ، وزات نیرو دارای پنل ارائه تجارب برتر آب ، آبفا و برق  بوده  و از میان  تجارب برتر شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو ، دو تجربه مدیریتی شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه و چندین تجربه دیگر از سایر شرکتها از دیگر تجارب ارائه شده در کنفرانس بودند .

 گفتنی است تجربه مدیریتی تحت عنوان ( بومی سازی اجرای شبکه های فاضلاب ) توسط مهندس ایرج شهبازی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه تهیه و در کنفرانس به صورت حضوری ارائه و تجربه مدیریتی تحت عنوان نهادینه کردن رفتار شهروندی سازمانی و کاهش بروز تخلفات اداری توسط علی عسگر سبحانی مدیر روابط عمومی در پنل تجارب تخصصی و برتر کنفرانس یاد شده بصورت پوستری ارائه گردید.
منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است