View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مدیر امور آبفار شهرستان دالاهو از  رفع مشکل تامین آب روستای گوشکری مجتمع آبرسانی ریجاب با همکاری و مشارکت شورای روستا خبر داد.

 عزیز خانی در این خصوص افزود: به علت فرسوده شدن  لوله های آب روستاهای گوشکری  که از روستاهای توابع مجتمع آبرسانی ریجاب می باشد در خطوط انتقال این روستا شکستگی های متعددی به وجود می آمد که نهایتاً باعث بروز آلودگی در آب شرب روستا می گردید.

عزیزخانی در ادامه بیان داشت  امور آبفار شهرستان با هماهنگی و مشارکت شورای روستا و با انجام تعمیرات لازم و اصلاح در خطوط انتقال آب روستا و تعویض بیش از 280 متر از لوله های خطوط انتقال  و نیز بازسازی تعداد 50 انشعاب آب ، مشکل شکستکی در این خطوط برای همیشه مرتفع گردید و شبکه آب این روستا در مدار بهره برداری مجدد قرار گرفت  اهالی روستای مذکور ضمن ابراز رضایت از این اقدام  از تلاش مدیر و پرسنل شهرستان تقدیر نمودند.

عزیز خانی تلاش ،مشارکت و پیگیری  محمد اسپه بدی شورای روستا را قابل تقدیر دانست و بیان داشت همکاری و مشارکت دهیاری و شورای روستاها در تسهیل نمودن رفع مشکلات آبرسانی روستایی تاثیر گذار دانسته و خواستار تداوم این همکاری در جهت بهره مندی روستاییان از خدمات هر چه بهتر شرکت آبفار استان شد.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است