View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، یادواره گرامیداشت شهید عباسپور و پانصد شهید صنعت آب و برق با حضور مقام عالی وزارت نیرو ، مسئولین لشکری، کشوری و فرزندان شاهد صنعت آب و برق کل کشور در محل سالن همایش های برج میلاد برگزار شد .

مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه که خود از فرزندان شهدا میباشد تصریح کرد: در راستای اهمیت دادن به فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقای روحیه ایثارگری ، وزارت نیرو برای دومین بار اقدام به برگزاری  مراسم تجلیل از خانواده های شهدای شاغل در مجموعه وزارت نیرو نموده است که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است در این یادواره  از فرزندان شهدای شاغل در وزارت نیرو که توانسته اند با ارائه طرح‌های برتر و توانمندی‌های علمی و تخصصی موجب ارتقاء جایگاه و شان شخیص خانواده شهدا شوند،تجلیل و تقدیر گردید.

در این راستا از مهندس ایرج شهبازی به عنوان فرزند شهیدی که با درایت و توانمندهای  فردی و علمی و تلاش مجدانه و صادقانه در ارتقاء جایگاه صنعت تاثیر گذار بوده است ، تجلیل شد و  به دست مهندس چیت چیان وزیر نیرو  تندیس دومین یادوراه گرامیداشت شهدای وزارت نیرو  به ایشان تقدیم گردید.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است