View Article

هفته دولت يادآور فداکاري‏هاي فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا کننده روزهاي پرشور خدمتگزاري ، شهيدان بزرگ ، رجايي و باهنر است.

 در کارنامه دولت هايي که پس از پيروزي انقلاب اسلامي عهده ‏دار وظايف مهم اجرايي در نظام جمهوري اسلامي بوده ‏اند ، يادگارهاي ارزشمندي از تلاش‏ها و فداکاري‏ها ثبت شده است ، وظيفه ما قدرداني از اين نيروهاي مخلص است.

چهارم شهریور ماه هرسال روز قشری تلاشگر است؛ روز کارمندانی بزرگ که به جد می توان از آنها به عنوان کارگزاران خدوم نظام و هموارکننده مسیر راه دولتمردان در پیمودن طریق پیشرفت و تعالی یاد کرد.

بی تردید حضور راهبردی شما کارمندان شریف ،خدوم و صدیق آبفار استان در عرصه خدمت رسانی به دولت و مردم ایران عزیز به عنوان بخشی از پیکره کلان نظام اقتصادی کشور، حضوری چشمگیر و قابل تقدیر است که ثمرات نیکوی آن را می توان در روند موفق و  رو به رشد توسعه آبرسانی روستایی به روستاهای استان به وضوح مشاهده کرد.

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت و همچنین روز کارمند به همه دولتمردان به خصوص تمامی همکارانم در شرکت آب وفاضلاب روستایی استان ، و آرزوی سلامت و سعادت برای شما همكاران گرامی، برخود لازم می دانم دست تمامی عزیزانی را که در این شرکت از هیچ کوششی برای امر آبرسانی و سقایی مضایقه نکرده اند به گرمی بفشارم و از همه مدیران و کارکنان پرتلاش قدردانی کنم.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است