View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه،استاندار کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولین استان از پروژه های آبرسانی بخش‌های مرکزی، سرفیروزآباد، ماهیدشت و هلشی شهرستان کرمانشاه از جمله مجتمع آبرسانی 11 روستایی آهوران بازدید کردند.

 گفتنی است این پروژه آبرسانی به پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه و با تامین اعتبارات استانی و نیز اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی قرارگاه بسیج سازندگی سپاه  برای 11 روستای فاقد آب مسیر آهوران بخش سرفیروز آباد به اجراء در آمده است .

 شهبازی مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه در خصوص وضعیت اجرای پروژه ، اظهار داشت:. حجم عملیات اجرایی پروژه مذکور شامل 3باب مخازن ذخیره ، بهسازی یک دهنه چشمه و تجهیز ایستگاه پمپاژ و طول خطوط انتقال و توزیع این شبکه آبرسانی بیشتر از 30 کیلومتر میباشدو با بهره برداری از این طرح 11 روستای بخش سرفیروز آباد از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد.

شهبازی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت رسانی به مردم از سوی مسئولان، خاطر نشان کرد: بر اساس این تاکیدات تامین آب مورد نیاز برای اهالی روستاهای فاقد آب از برنامه های اصلی شرکت بوده و شرکت آبفار استان مفتخر به انجام این امور در راستای محرومیت زدایی میباشد.

وی در ادامه گفت: اقدامات بسیج سازندگی در اجرای ابن پروژه ستودنی است و این پروژه با پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار و از برنامه زمانی جلوتر است. اجرای این پروژه با همکاری اهالی روستاها میتواند با سرعت بیشتری محقق شود و خواستار کمک و همکاری اهالی روستاها در مسیر اجرای فرایند شبکه آبرسانی گردید.

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است