View Article

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، مهندس شهبازی به اتفاق معاون بهره برداری و فرماندار جوانرود و کارشناسان ارشد شبکه بهداشت استان از روستاهای شهرستان جوانرود بازدید نمودند .

 گفتنی است در این بازدید از مخازن و محل چشمه روستای داره رش که در ارتفاع 200 متری از منطقه قرار دارد از نزدیک بازدید صورت گرفته و  مقرر گردید اداره آبفار شهرستان  جهت بررسی موضوع سالم سازی آب روستا نسبت به انجام کلرزنی آب اقدام نماید.

مهندس شهبازی در خصوص سالم سازی آب با اشاره به اهمیت موضوع سلامت آب بیان داشت هدف شرکت آبفار تامین آب سالم و بهداشتی برای روستاییان است و در مسیر بهبود کیفیت آب از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد و سلامت آب تولیدی از اقدامات اولویت دار شرکت تلقی میگردد.

 در ادامه در جلسه ای که با حضور فرماندار در شهرستان تشکیل گردید ، مهندس شبهازی با ارائه راهکارهایی موضوع تامین سلامت آب روستاهای شهرستان جوانرود را مطرح نموده که در پایان جلسه فرماندار و بخشداران شهرستان جوانرود از تلاش سازنده و پیگیر مدیر عامل و معاون بهره برداری شرکت در راستای تامین آب سالم و بهداشتی روستاهای شهرستان تقدیر نموده و تلاش همکاران شرکت آبفار استان در تامین آب در شرایط گرما ، کوهستانی و شرایط سخت منطقه را بسیار ارزشمند تلقی نمودند.

 

منتشر شده در بخش: اخبار
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
استفاده از اخبار و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است